Vyhledej
Novinky emailem
Taneční skupina Attitude DKnL > Sport > tanec

Taneční workshopy od TS Attitude DKnL ZDARMA

Redakce / 29.05.2018, Dvůr Králové nad Labem, attitude.kralovedvorsko.cz
V pátek 25. 5. 2018 se konala závěrečná show Taneční skupiny Attitude DknL, kde se na parketu vystřídali tanečníci od 4 let až po naše rodiče. Pokud byste si i vy s námi chtěli zatančit, připravili jsme pro vás taneční workshopy ZDARMA.

FOTOGALERIE - Taneční workshopy od TS Attitude DKnL ZDARMA

Dopoledne zaplnily hlediště ZŠ Schulzovy sady, ZŠ a MŠ Nemojov a MŠ Sluníčko. Během představení probíhaly i hry nejen pro děti, ale zasoutěžili si i učitelé. Za takové skvěle spolupracující diváky moc děkujeme a budeme se těšit zase za rok :).
Ve večerních hodinách jsme své taneční dovednosti předvedli před veřejností, která nám pomohla vytvořit krásnou atmosféru a tanečníci si celou show náramně užili.

Nabízených tanečních workshopů zdarma se může zúčastnit úplně každý. Každý měsíc až do náboru bude probíhat 1 lekce (termíny na plakátku v příloze).

A pokud byste nás chtěli vidět "v akci", budeme tančit na 23. 6. 2018 na akci Život srdcem 2018.

Chystáme pro vás také akci MOWE II. a brzy se budeme těšit na shledání v rámci školního i školkového projektu OPEN CLASS DO TVOJÍ CLASS. Více info již brzy!

Bez pomoci by to ale nešlo...

Děkujeme za finanční podporu Městu Dvůr Králové nad Labem, za pomoc všem maminkám a tatínkům, kteří nám pomáhají s nejrůznějšími organizačními záležitostmi a v neposlední řadě našim fanouškům 😊. Velké díky patří i fotografce Jitce Mácové, díky které budeme mít ty krásné vzpomínky z akcí zachycených na obrázcích.

Trenérky Syki, Eliška, Anetka a a Markétka :)!

Další články Taneční skupina Attitude DKnL

Související články
TS Attitude DKnL se podařilo získat o víkendu další krásná ocenění
TS Attitude DKnL na Dvorské Jedničce 2018
Závěrečná show TS Attitude DKnL - video
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 481x
 
Hodnocení článku: