Vyhledej
Novinky emailem
Šikovné nákupy
Taneční skupina Attitude DKnL > Služby občanům > Úřady

Finančák se ve Dvoře Králové stěhuje do budovy úřadu práce (od 1. ledna 2022)

Redakce / 28.12.2021, Dvůr Králové nad Labem
Cesta na finanční úřad se ve Dvoře Králové od nového roku změnila: územní pracoviště se přestěhovalo na stejné ulici o pár bloků dále - a to do budovy úřadu práce.

Po dvou letech dochází ve Dvoře Králové k další organizační změně na územním pracovišti finančního úřadu ve Dvoře Králové nad Labem. Tak jako v jiných městech, také ve Dvoře Králové budou dva státní úřady sídlit v jedné budově. Důvodem je tak nejen optimalizace nákladů, ale také snazší orientace pro občany. V případě Dvora Králové tak zároveň může majitel budovy, kde pobočka do roku 2021 sídlila, použít prostory dle vlastních potřeb. 

Od 1. ledna 2022 tak najdete pobočku FÚ Královéhradeckého kraje na nové adrese - v budově úřadu práce, která se nachází také na ulici 17. listopadu, ale v čp. 2657

Do konce roku 2021 byla adresa tohoto územního pracoviště ul. 17. listopadu čp. 2929. 

Telefonní číslo je 499 801 111.


Nová adresa (od 1. 1. 2022):

Finanční úřad pro Královéhradecký kraj
Územní pracoviště ve Dvoře Králové nad Labem
17. listopadu 2657
544 01 Dvůr Králové nad Labem

Telefon (podatelna): 499 801 111.


V létě podobné stěhování pobočky finančního úřadu proběhlo v Jaroměři, od začátku optimalizace jsou pobočky úřadu práce a finančního úřadu v jedné budově v Novém Bydžově.

Proces optimalizace FÚ již od roku 2020

V roce 2020 začalo územní pracoviště finančního úřadu ve Dvoře Králové fungovat díky optimalizaci v režimu 3+2

V úřední dny pondělí a středu jsou zde přítomni minimálně tři pracovníci, a to pracovník registračního oddělení, pracovník oddělení majetkových daní a pracovník vyměřovacího oddělení, které zajišťuje záležitosti týkající se např. podání daně z příjmu fyzických osob. 

Občané sem dále mohou na pracovišti vyzvednout tiskopisy, převzít fotokopie z daňového spisu, provést příslušné platby prostřednictvím platebního terminálu (např. uhradit správní poplatek k příslušné žádosti) apod. 

Kateřina Sekyrková

Zdroj: Finanční úřad pro Královéhradecký kraj

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 260x
 
Hodnocení článku: