Vyhledej
Novinky emailem
Taneční skupina Attitude DKnL > Firmy v regionu

Zahradní lehátka a polohovací křesla oceníte nejen na zahradě

Redakce, Inzerce / 13.09.2022
Léto už je zase pryč a pomalu tak končí čas, kdy jste si užívali pohodu teplých dní ve svém oblíbeném polohovacím křesle či odpočívali na slunci na zahradním lehátku. Nevěste hlavu a hned tyto šikovné kousky neuklízejte do garáže či na půdu, protože se vám mohou hodit i v některých interiérech. Vykouzlit si letní pohodu totiž můžete třeba i v zimní zahradě nebo za francouzským oknem.

Není náhoda, že i ve wellness máte uvnitř k dispozici kvalitní zahradní lehátka!

Možná jste nad tím nikdy hlouběji nepřemýšleli, ale pokud jste si někdy vyrazili do wellness, tak i v okolí bazénu, vířivky nebo v relaxačních místnostech najdete kvalitní dřevěná zahradní lehátka. Ta při tom vynikají svou robustností a odolností vůči řadě nepříznivých klimatických jevů, kterým zde však nebývají obecně vystaveny. Proč se tedy používají i zde?

Odpověď je jednoduchá, kvalitní zahradní lehátko totiž dokáže dát i chladnému vykachlíčkovanému prostoru punc pohodlí, tepla a luxusu. Stačí se jen uvelebit, zavřít oči a můžete se znovu ocitnout na vaší pohodové letní dovolené,

Obdobnou atmosféru si přitom můžete vytvořit i u vás doma, tedy pokud k tomu máte vhodný prostor. Umístěte zahradní lehátko na místo, kam nejdéle dopadají přes okna sluneční paprsky, obklopte se tropickou zelení a klidně si připravte i oblíbený koktejl s kapkou alkoholu.


Do skromnějších prostor postačí třeba i polohovací křesla

Samozřejmě, že ani v rodinných domech nemá každý tolik prostoru, ale oázu pohody a odpočinku si můžete vytvořit třeba i na vytápěné verandě. V menších prostorech mohou být skvělou volbou zahradní polohovací křesla.

Zahradní polohovací křeslo skvěle poslouží nejen jako posezení pro chvíle s přáteli, ale oceníte jej třeba při obyčejném obouvání. Navíc se z něm může přes zimní období stát zajímavý interiérový prvek, stačí použít jen vhodné dekorace, třeba ve formě polštářků či jiných interiérových textilii.

Ačkoli působí mnohdy zahradní polohovací křesla příliš robustně, což se týká především modelů ze dřeva, skvěle se hodí i do dalších interiérů. Opravdu útulný prostor s nimi vykouzlíte třeba na chalupě před krbem. K pohodě, jež nabízí dlouhé zimní večery, vám pak postačí teplý pléd a šálek oblíbeného čaje.

Zahradní nábytek může být skvělou volbou i když bydlíte v bytě!

I když si zahradní nábytek pořizují lidé především na zahrady k rodinným domům či do zahrádkářských kolonií. Skvěle se hodí i v případě, že bydlíte v bytě s balkónem či lodžií. I zde si můžete vykouzlit místo k pohodovému odpočinku, jež si po náročném dni zaslouží každý. Vyberte si materiál a vzhled nábytku dle vaší libosti, dnes letí dřevo, imitace ratanu, ale i kovový zahradní nábytek v industriálním stylu.

Inzerce eshopu Vidaxl.cz


 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 304x
 
Hodnocení článku: