Vyhledej
Novinky emailem
Taneční skupina Attitude DKnL > Firmy v regionu

Proč si navrhnout tričko s vlastním potiskem? Povíme vám hned několik důvodů

Inzerce / 10.08.2022
Chcete obdarovat blízké, dát najevo svůj názor nebo vytvořit originální firemní oblečení? Ať už si necháte na tričko natisknout cokoliv, splní účel – udělá radost a bude pohodlným kouskem. Prozradíme vám, jak na to.

Proč zvolit tričko s vlastním potiskem?

Dárek k nezaplacení

Doby, kdy byly měkké dárky spíše nežádaným zbožím, jsou dávno pryč. Jakmile se dostaneme z dětských let, obvykle právě takové pozornosti vyhledáváme. Pokud tak nevíte, čím udělat radost blízkým, zvolte třeba personalizované triko s vlastním potiskem. Radost tím uděláte dámám i pánům, kteří zastávají různé profese nebo žijí rozličnými koníčky! Právě taková poznávací znamení totiž na vlastní trička můžete natisknout. Takto osobní trička mohou být vkusná i decentní – záleží především na kvalitě návrhu i provedení. Nebojte se proto oslovit profíky, kteří vám zaručí obojí.

Originální kousky, které na ulici nepotkáte

Někomu třeba nemusí vyhovovat i fakt, že módní kousky z klasických obchodů poté nosí spousta dalších lidí. I když je pravdou, že někdy stačí model chytře nakombinovat a vytvořit tak originální outfit, někteří z nás zkrátka vyhledávání spíše neokoukané a jedinečné kousky, které na nikom dalším jen tak nepotkají. Právě i v takové případě je skvělým způsobem, jak dotyčným udělat radost, výroba trika podle vlastních představ. Zvolit můžete různá motta, citáty nebo dokonce společné fotky. Taková mikina či tričko s potiskem černobílé fotky z dětství může v obdarovaném vyvolat nejen radost, ale i dojetí. 


Buďte šik i v práci

Vytahaná trička nejsou zrovna tím, v čem byste se cítili dobře? I při pracovním nasazení se můžete cítit upraveně a stylově. Vytvořte padnoucí a dobře vypadající trička pro celý váš pracovní kolektiv, a vykouzlete tak na pracovišti o něco příjemnější atmosféru. Věřte, že i zdánlivá maličkost může udělat mnohé. Často jsou k vidění obyčejná hladká trička prodloužené délky s logem firmy či jednoduchou jmenovkou. Zkuste to přesně tak!

Legrace nade vše

I když na každodenní nošení obvykle volíme spíše outfity ve stylu, který jsme si oblíbili, tu a tam není na škodu si ze sebe nebo z druhých udělat zkrátka a jednoduše legraci. K narozeninám, ke svatbě nebo k jiným příležitostem tak můžete darovat tričko s vlastním potiskem, které bude vtipem sršet na hony daleko. Tričkem tak můžete vtipně okomentovat třeba vstup do manželského života. Populární jsou i dárky pro novorozená miminka v podobně potištěných bodyček. Ať už vyberete jakkoliv, věřte, že vykouzlíte úsměv na tvářích nejednoho obdarovaného. 

A jak taková trička nosit?

V jednoduchosti je krása. V módě tohle heslo platí dvojnásob, a tak takové výrazné kousky, jakými bezpochyby potištěná trika jsou, doplňte jen skromně. Zapomeňte na další výrazná loga na kalhotách, mikinách či botách. Dokonalý outfit složený z potištěných triček vykouzlíte pomocí dobře padnoucích džínů, pohodlných tenisek a kožené bundy na vrch. Víc není potřeba, protože tričko s potiskem může mluvit za vše! 

Už víte, jaký potisk bude mít vaše nové tričko? 

Inzerce

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 315x
 
Hodnocení článku: