Vyhledej
Novinky emailem
Taneční skupina Attitude DKnL > Firmy v regionu

Léto je za rohem: in budou 80tky a tyto barvy

Redakce, Inzerce / 24.05.2022
Venku máme teplé počasí a ve vzduchu cítíme léto. Pro toto období je typické koupaliště, zábava a pestrobarevné oblečení. Co ovšem bude in letos v oblasti oblékání?

FOTOGALERIE - Léto je za rohem: In budou 80-tky a tyto barvy

Už delší časové období jsou ve světě módy trendy 80. a 90. let. Pokud si myslíte, že se s tím spojují zemité barvy, jste na omylu. Ve světě módy budou „in“ hlavně pestré neonové odstíny. Zazařte v růžové, zelené, ale i žluté. Zapomeňte ovšem na khaki, hnědou a všechny možné tmavé odstíny.

 

„Šaty dělají člověka. Nazí lidé mají malý nebo žádný vliv na společnost.“ 

– Mark Twain

 

Královnou ulic bez námahy

Comeback zažívají oversize vycpávky na ramenech šatů a saka. Kdysi to byla povinná výbava v šatníku žen, no ta se opět vrací do našich životů. Pokud jste nespokojená s vašimi útlými rameny, vycpávky vám zdokonalí i vaší postavu. Jestli ovšem máte široká ramena, ale i navzdory tomu chcete nasledovat aktuální trendy, zkuste sáhnout po menších vycpávkách.

Slevový kód Orsay vám obstará takovéto moderní oblečení za výhodné ceny. Staňte se tak královnou ulic.

 

Buďte moderní i ve stínu

Pro chladnější večery budete potřebovat džíny. Určitě jste už dávněji postřehly, že se nosí vysoký pas kalhot. Slim a skinny střihy ustupují do pozadí. Do módy se čím dále více dostávají rovné a zvonové střihy.

Dlouhé a krátké leginy jsou také velice moderní. Ty nejkvalitnější a nejvíce trendy v perfektních cenách najdete v online shope. Stačí kliknout na portál vasekupony.cz, kde najdete výhodný Zalando lounge slevový kód.

Na těch nejrůznějších kalhotách budou důležité i vzory. Zkuste sáhnout například po lampasech. Ptáte se, co to je? Jde o svislý pás na vnější straně kalhot. Nejenom že díky němu budete vypadat štíhleji. Jako bonus ho můžete kombinovat v rámci elegantního, ale i sportovního stylu oblečení.

 

Doplňky jsou důležité

V každém outfitu jsou nejdůležitější doplňky. I ten nejmenší detail z vás dokáže udělat tu největší divu. Určitě jste si všimly, že se rozmohl zajímavý trend ledvinek, který pochází právě z osmdesátek. Uděláte tedy dobře, pokud si jednu dáte kolem pasu. Zkuste si ji například pověsit na rameno jako crossbody kabelku. Kromě toho, že budete moderní, ledvinka je velice praktická a vejde se vám do ni vše, co potřebujete. Mobil, peněženka i klíče od domu.

Z minulosti ovšem přebíráme i korzety či veliké brýle. Vůbec nemusí být dioptrické nebo slunečné. Stačí takzvané imidžovky, které naplní svou trendy funkci. V tomto tedy platí heslo: „Čím větší, tím lepší.“ V současnosti se ovšem nejvíce preferuje fantazie. Pokud ji máte velikou a pestrou, nebojte se ji využít. Nosí se doslova všechno. Takže se nemusíte bát obléknout si a kombinovat skutečně cokoliv.

zdroj: sponzorovaný článek vasekupony.cz
foto: Pexels

 

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 354x
 
Hodnocení článku: