Vyhledej
Novinky emailem
Taneční skupina Attitude DKnL > Doprava > dopravní nehody

Hledají se řidiči aut, kteří se včera vyhýbali červené fábii mezi Výšinkou a Kocbeří

Redakce / 3.08.2022, Královédvorsko
Dopravní nehoda s vážným zraněním se stala v úterý 2. 8. krátce před 18. hodinou v katastru obce Hajnice na silnici 1/37 mezi obcemi Výšinka a Kocbeře.

Z prvotních informací k nehodě došlo pravděpodobně tak, že 27letý řidič auta Škoda Fábia v místě, kde je zákaz předjíždění, začal předjíždět zatím nezjištěné vozidlo. Při tomto manévru mělo jet v protisměru další neustanovené vozidlo. 

Ve snaze se vyhnout střetu s protijedoucím vozidlem, strhl řidič Fábie řízení vlevo, vyjel mimo komunikaci, kde narazil do vzrostlého stromu a do složených klád. Řidič utrpěl zranění, s kterým byl letecky transportován do nemocnice. Kvůli zdravotnímu stavu ho policisté nemohli podrobit dechové zkoušce, proto nařídili odběr krve.

Policisté zjistili, že havarované vozidlo nemá platnou technickou kontrolu a že řidič nebyl za jízdy připoután bezpečnostním pásem. Škodu na autě odhadli na 80 tisíc korun.

Jelikož se policistům do současné doby nepodařilo ustanovit řidiče ostatních aut, ani žádné svědky nehody, policisté žádají o pomoc a prosí je, aby zavolali na linku 158, nebo se dostavili přímo na trutnovský dopravní inspektorát.


Kateřina Sekyrková

Zdroj: policie.cz

 
Vaše komentáře

Přidat komentář

Nadpis:
Jméno:
Email:
sledovat diskuzi emailem
Příspěvek:
Potvrzovací kód:CAPTCHA
Přečteno 5024x
 
Hodnocení článku: